Personální složení

Základní informace

Základní kontakty a rozložení prostor katedry informatiky PřF UJEP ke stažení ZDE.

Vedení katedry

RNDr. Jiří Škvor, Ph.D.

vedoucí katedry

Místnost: CN-516
(z chodby CN-518) , Telefon: +420 475 283 901, +420 607 029 947

E-mail: Jiri.Skvor@ujep.cz

Skype: jiriskvor_prf_ujep

Bc. Eva Heřmanová

sekretářka

Místnost: CN-517
(z chodby CN-518) , Telefon: +420 475 283 909

E-mail: Eva.Hermanova@ujep.cz

Mgr. Jiří Fišer, Ph.D.

Zástupce vedoucího katedry

Místnost: CN-534 , Telefon:
+420 475 283 902

E-mail: Jiri.Fiser@ujep.cz

RNDr. Zbyšek Posel, Ph.D.

Zástupce vedoucího katedry

Místnost: CN-321, Telefon: +420 475 283 308

E-mail: Zbysek.Posel@ujep.cz

RNDr. Petr Kubera, Ph.D.

Katederní koordinátor programu Erasmus

Místnost: CN-534 , Telefon: +420 475 283 902

E-mail: Petr.Kubera@ujep.cz

Bc. Lucie Tesařová

Tajemnice

Místnost: CN-543 , Telefon: +420 475 283 911, +420 607 524 051

E-mail: ki-tajemnik@rt.ujep.cz

Akademici

Docenti

doc. Sergej Babičev, DrSc.

docent

(v mezinárodní transkripci Sergii Babichev)

Místnost: CN-558, Telefon: +420 475 283 907

E-mail: Sergii.Babichev@ujep.cz

doc. Ing. Mgr. Jiří Barilla, CSc.

docent

Místnost: CN-524 (z chodby CN-525) , Telefon: +420 475 283 906

E-mail: Jiri.Barilla@ujep.cz

doc. RNDr. Viktor Maškov, DrSc.

docent

Místnost: CN-461 , Telefon: +420 475 283 908

E-mail: Viktor.Maskov@ujep.cz

doc. RNDr. Karel Oliva, Dr.

docent

Místnost: CN-515

E-mail: kareloliva@gmail.com

Odborní asistenti

Mgr. Jiří Fišer, Ph.D.

odborný asistent

Místnost: CN-534, Telefon: +420 475 283 902

E-mail: Jiri.Fiser@ujep.cz

Ing. Petr Haberzettl

odborný assitent

Místnost: CN-541

E-mail: petr.haberzettl@seznam.cz

RNDr. Jan Krejčí, Ph.D.

odborný asistent

Místnost: CN-460 , Telefon: +420 475 283 910

E-mail: Jan.Krejci@ujep.cz

Ing. Pavel Kuba, Ph.D.

odborný asistent

Místnost: CN-535 , Telefon: +420 475 283 903

E-mail: Pavel.Kuba@ujep.cz

RNDr. Petr Kubera, Ph.D.

odborný asistent

Místnost: CN-534 , Telefon: +420 475 283 902

E-mail: Petr.Kubera@ujep.cz

RNDr. Zbyšek Posel, Ph.D.

odborný asistent

Místnost: CN-321, Telefon: +420 475 283 308

E-mail: Zbysek.Posel@ujep.cz

Mgr. Květuše Sýkorová

odborný asistent

Místnost: CN-535, Telefon: +420 475 283 903

E-mail: Kvetuse.Sykorova@ujep.cz

RNDr. Jiří Škvor, Ph.D.

odborný asistent

Místnost: CN-516 (z chodby CN-518), Telefon: +420 475 283 901
+420 607 029 947

E-mail: Jiri.Skvor@ujep.cz

Skype: jiriskvor_prf_ujep

RNDr. Michal Žemlička, Ph.D.

odborný asistent

Místnost: CN-558, Telefon: +420 475 283 907

E-mail: Michal.Zemlicka@ujep.cz

Lektoři

Mgr. et Bc. Kamil Balín

lektor

Místnost: CN-541 , Telefon: +42047528 3918

E-mail: kamil.balin@ujep.cz

Techničtí pracovníci

Ing. Josef Bičánek

správce výpočetní techniky

Místnost: CN-536 , Telefon: +420 475 283 904

E-mail: Josef.Bicanek@ujep.cz

Jaroslav Tichý

technická podpora

Místnost: CN-543, Telefon: +420 475 283 911

E-mail: tichyj@prf.ujep.cz

Bc. Lucie Tesařová

odborný asistent

Místnost: CN-543, Telefon: +420 475 283 911
+420 608 524 051

E-mail: Lucie.Tesarova@ujep.cz

Externí pracovníci

Mgr. Pavel Beránek

externí pracovník

E-mail: pavelberanek91@gmail.com

Ing. Jiří Šretr

externí pracovník

E-mail: sretr@datacomsro.cz

Ing. Štěpánka Zimová

externí pracovník

E-mail: s.zimova@seznam.cz