Výzkumné zprávy

2023

• BERÁNEK, Pavel, Matěj KAŠKA, Kateřina PAZDEROVÁ, Vlasta MICHALCOVÁ, Vojtěch KUNC, Jan PLECHATÝ, Lukáš JURÁSEK, Andrej DUNDA, Tomáš SVOBODA a Jiří ŠKVOR. Vývoj specifického SW nástroje pro plánování výuky. Souhrnná výzkumná zpráva. DataPLEX Consulting, s.r.o., Praha. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2023, 7 stran.
  • BERÁNEK, Pavel, Matěj KAŠKA, Kateřina PAZDEROVÁ, Vlasta MICHALCOVÁ, Jakub KOPECKÝ, Lukáš PRIBAN, Andrej DUNDA, Tomáš SVOBODA a Jiří ŠKVOR. Inovativní software pro rozvoj moderní výuky na základních a středních školách. Souhrnná výzkumná zpráva. Databig s.r.o., Praha. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2023, 11 stran.
  • BERÁNEK, Pavel, Matěj KAŠKA, Vlasta MICHALCOVÁ, Jakub KOPECKÝ, Lukáš PRIBAN, Andrej DUNDA, Tomáš SVOBODA a Jiří ŠKVOR. Inovativní SW nástroj pro podporu moderní výuky. Souhrnná výzkumná zpráva. Mr. Cloud s.r.o., Praha. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2023, 12 stran.

2021

• FIŠER, Jiří, Jiří ŠKVOR, David SMETÁNKA a David HOLÝ. Model – framework pro 3D vizualizaci naměřených dat ze senzorů. Souhrnná výzkumná zpráva. Insion s.r.o., Most. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2021, 5 stran.
  • KREJČÍ, Jan a Jan KELLER. Report z penetračního testování webové aplikace. Souhrnná výzkumná zpráva. Severočeské doly a.s., Chomutov. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2021, 17 stran.
  • KUBERA, Petr, Jiří ŠKVOR a Jan ĎURĎÁK. Analýza přírodních vlivů a modelování chování hladin ve 3 pozorovacích vrtech SD a.s. Souhrnná výzkumná zpráva. Severočeské doly a.s., Chomutov. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2021, 84 stran.

2020

• FIŠER, Jiří, Petr HABERZETTL, Jiří ŠKVOR, Lukáš ČELUSTKA a Pavel ŠTROBL. Vývoj hardwaru a softwaru pro měření tlaku v rámci testování zdravotnických matrací pro LINET spol. s r.o. Souhrnná výzkumná zpráva. LINET spol. s r.o., Slaný. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2020, 6 stran.
  • POSEL, Zbyšek, Petr KUBERA, Jiří FIŠER, Jiří ŠKVOR a Josef BIČÁNEK. Datová analýza ve společnosti ADLER Czech, a.s.. Souhrnná výzkumná zpráva. ADLER Czech, a.s., Ústí nad Labem. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2020, 3 strany.

2019

• KREJČÍ, Jan. Penetrační testování a návrh optimalizace infrastruktury Souhrnná výzkumná zpráva. Objednatel (tajný údaj). Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2019, 44 stran.
  • KREJČÍ, Jan, Jan KELLER, Tomáš MOCEK a Jaroslav TICHÝ. Implementace inovativních bezpečnostních technologií do firemních infrastruktur Souhrnná výzkumná zpráva. Ministerstvo průmyslu a obchodu, Praha. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2019, 92 stran.
  • KREJČÍ, Jan, Jan KELLER, Tomáš MOCEK, Jaroslav TICHÝ a Michaela ZELINGEROVÁ. Závěrečná zpráva – Projekt: Metodiky GDPR – OpenSource pro MSP Souhrnná výzkumná zpráva. Občanské sdružení JETY98, z.s., Vrbičany. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2019, 48 stran.
  • PILNAJ, Dominik, Pavel KURÁŇ a Jiří FIŠER. Vývojová zpráva pro EASYmap a.s. Souhrnná výzkumná zpráva. EASYmap a.s., Most. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2019, 22 stran.

2018

• KREJČÍ, Jan, Josef BIČÁNEK, Lenka ČERMÁKOVÁ, Arina LEBEDEVA, Petr HUBÁČEK a Zbyněk BARTÁK. Bezpečnostní nastavení operačního systému rodiny Linux. Výzkumná zpráva obsahující utajované informace. Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost, Brno. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2018, 98 stran.
  • KREJČÍ, Jan, Dan CHAROUSEK, Jan MIGL, Lukáš ZAHRADNÍK a Jan CHVOJAN. Vývoj proaktivního software. Souhrnná výzkumná zpráva. Ministerstvo průmyslu a obchodu, Praha. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2018, 83 stran.
  • KREJČÍ, Jan, Jan KELLER, Jan CHVOJAN, František OPLT, Michaela ZELINGEROVÁ a Jaroslav TICHÝ. Inovativní nástroje v monitoringu a managementu sítí. Souhrnná výzkumná zpráva. Ministerstvo průmyslu a obchodu, Praha. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2018, 85 stran.
  • KREJČÍ, Jan, Jan KELLER, Michaela ZELINGEROVÁ a Jaroslav TICHÝ. Vytvoření metodiky pro zajištění souladu s GDPR pro školská zařízení s použitím open source technologií. Souhrnná výzkumná zpráva. Ministerstvo průmyslu a obchodu, Praha. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2018, 39 stran.
  • KREJČÍ, Jan, Jan MIGL, Robert JELÍNEK a Jan TOMS. Výzkum a vývoj řešení proaktivní bezpečnosti dat. Souhrnná výzkumná zpráva. SOLEDPRO s.r.o., Ústí nad Labem. Ústí nad Labem: PřF UJEP, 2018, 31 stran.