Kontakt

Základní kontakty

Jak nás najít?

Katedra informatiky sídlí v areálu UJEP v ulici České mládeže 8 (městská část Klíše), kde je umístěna v budově B v 5. podlaží.

Adresa:
KATEDRA INFORMATIKY
Přírodovědecká fakulta UJEP v Ústí nad Labem
České mládeže 8
400 96 Ústí nad Labem

Tel: +420 475 283 909 (sekretariát katedry)
Fax: +420 475 283 563 (děkanát PřF)
E-mail: ki(zavináč)ujep.cz


Základní kontakty a rozložení prostor katedry informatiky PřF UJEP ke stažení ZDE.


Popis trasy

Městskou hromadnou dopravou

Nejsnazší doprava MHD z centra (tj. z autobusového nádraží, vlakového hlavního nádraží či nádraží Ústí nad Labem-západ) je ze zastávek MHD Mírové náměstí nebo Divadlo, výstupní zastávkou je zastávka Kampus – přechod přes silnici do Resslovy ulice a dále po cca 100 m chůze Resslovou ulicí (do mírného kopce) kolem areálu univerzitního kampusu (bývalá Masarykova nemocnice) na křižovatce doleva ulicí České mládeže, hlavní vchod do budovy A je pak po pravé straně. Průchod do budovy kateder (B) je možný přes hlavní budovu (A). K dopravě na zastávku Kampus doporučujeme využít přímé spoje – autobus linky 11 směr Všebořice O.C. (Chlumec) a trolejbusy linek 52, 58 a 59 směr Klíše lázně (58 a 59 jedou pouze v dopravní špičce mimo letní prázdniny).
Zde najdete jízdní řády Dopravního podniku města Ústí nad Labem.

Automobilem

Příjezd od Prahy (od Lovosic)

Z ulice Pražská na první světelné křižovatce pod železničním mostem doleva na kruhový objezd a dále pak… viz po městě.

Příjezd od Děčína (od Povrlů)

Z počátku přes městské části Neštěmice a Krásné Březno směr centrum. Dále kolem pivovaru, zoologické zahrady a nového silničního mostu po ulici Přístaviště. Průjezd pod starým silničním mostem (most Dr. Edvarda Beneše) a po přejezdu mostku přes řeku Bílinu na světelné křižovatce doprava na kruhový objezd a dále pak… viz  po městě.

Příjezd od Litoměřic

Z počátku přes obec Brná, pod hradem Střekovem na starý silniční most (most Dr. Edvarda Beneše) – tedy směr centrum. Těsně za mostem sjet doprava na ulici Přístavní a podjet pod Benešovým mostem. Po přejezdu mostku přes řeku Bílinu na světelné křižovatce doprava na kruhový objezd a dále pak… viz  po městě.

Příjezd od Teplic (po dálnici D8)

Z dálnice pokračovat po hlavní silnici přes silniční nadjezd směr Praha až na kruhový objezd a dále pak… viz po městě.

Po městě

Z kruhového objezdu pod starý železniční most, tj. přejet po mostku přes řeku Bílinu. Dále pak odbočit doleva do ulice Malá hradební směr Klíše, tj. cca po 250 m z ní odbočit doleva do ulice U trati a pak stále po hlavní ulici Panskou a Klíšskou. Z Klíšské odbočit doprava (vlevo je Kaufland) do jednosměrné ulice České mládeže. Odbočit je třeba na páté křižovatce za poslední světelnou křižovatkou. V ulici České mládeže je hlavní vchod do staré budovy Pedagogické fakulty umístěn cca po 100 m vlevo.