Pozvánka na seminář z oblasti potenciálu AI a panelovou diskusi zaměřenou na rozvoj výzkumných dovedností (čtvrtek 7. září 2023)

Srdečně zveme všechny zájemce na následující seminář a panelovou diskusi.

• Datum a čas: čtvrtek 7. září 2023 od 9.30 do 15.30
  • Místo konání: CP-3.17
  • Kontakt na organizátora: Dr. Hossein Moosaei

Podrobnosti k programu a přednášejícím jsou k dispozici zde.
Seminář

• 10.00–11.00
    Unlocking the AI Potential: Accelerating Growth for the 5th Industrial Revolution
    přednášející: Panos M. Pardalos, Ph.D. (Paul and Heidi Brown Preeminent Professor in Industrial & Systems Engineering at the University of Florida)
  • 11.30–12.30
    Cognitive Architectures for Video Understanding
    přednášející: Jose C. Principe, Ph.D. (Distinguished Professor of Electrical and Biomedical Engineering, and the Don D. and Ruth S. Eckis Chair of Electrical Engineering at the University of Florida)
  • 14.30–15.30
    Information Processing in the Human Brain: What are Our Models Missing?
    přednášející: Roman Belavkin, Ph.D. (Associate Professor and Reader in Informatics at Middlesex University London)

Panelová diskuse
Tips to Improve Your Research Skills (otázky a odpovědi)

Registrace

Registrace a účast na akci jsou bezplatné. Registrace slouží pouze k zajištění kapacity.

• Registrační formulář je k dispozici zde.
  • Termín ukončení registrace: neděle 3. září 2023