Personální složení

Základní kontakty


Základní kontakty a rozložení prostor katedry informatiky PřF UJEP ke stažení ZDE.


Komentář ke konzultačním hodinám: V období mimo výuku nebo mimo zkouškové období je nutné si konzultace u jednotlivých vyučujících DOHODNOUT PŘEDEM!

Jméno a funkce Místnost Kontakty
RNDr. Jiří Škvor, Ph.D.
Vedoucí katedry
CN516
(z chodby CN518)
+420 475 283 901
+420 607 029 947
Jiri.Skvor@ujep.cz
Skype: jiriskvor_prf_ujep
Bc. Eva Heřmanová
Sekretářka
CN517
(z chodby CN518)
+420 475 283 909
eva.hermanova@ujep.cz
Mgr. Jiří Fišer, Ph.D.
Zástupce vedoucího katedry
CN534 +420 475 283 902
jf@jf.cz
RNDr. Zbyšek Posel, Ph.D.
Zástupce vedoucího katedry
CN321 +420 475 283 308
Zbysek.Posel@ujep.cz
RNDr. Petr Kubera, Ph.D.
Katedrální koordinátor programu Erasmus
CN534 +420 475 283 902
petr.kubera@ujep.cz
Bc. Lucie Tesařová
Tajemnice
CN543 +420 475 283 911
+420 608 524 051
ki-tajemnik@rt.ujep.cz
 

Docenti

doc. Sergej Babičev, DrSc.
(v mezinárodní transkripci Sergii Babichev)
CN558 +420 475 283 907
sergii.babichev@ujep.cz
doc. RNDr. Viktor Maškov, DrSc. CN461 +420 475 283 908
viktor.maskov@ujep.cz
doc. RNDr. Karel Oliva, Dr. CN515 kareloliva@gmail.com
 

Odborní asistenti

Ing. Mgr. Jiří Barilla, CSc. CN524 (z chodby CN525) +420 475 283 906
jiri.barilla@ujep.cz
Mgr. Jiří Fišer, Ph.D. CN534 +420 475 283 902
jf@jf.cz
Ing. Petr Haberzettl CN541 petr.haberzettl@seznam.cz
RNDr. Jan Krejčí, Ph.D.
Správce učebny CN546
CN460 +420 475 283 910
jan.krejci@ujep.cz
Ing. Pavel Kuba, Ph.D.
Proděkan pro rozvoj a informatizaci
CN535 +420 475 283 903
pavel.kuba@ujep.cz
RNDr. Petr Kubera, Ph.D. CN534 +420 475 283 902
petr.kubera@ujep.cz
RNDr. Zbyšek Posel, Ph.D. CN321 +420 475 283 308
Zbysek.Posel@ujep.cz
RNDr. Jiří Škvor, Ph.D. CN516 +420 475 283 901
Jiri.Skvor@ujep.cz
Skype: jiriskvor_prf_ujep
www
 

Lektoři

Mgr. et Bc. Kamil Balín CN541 kamil.balin@ujep.cz
Mgr. Květuše Sýkorová CN535 +420 475 283 903
kvetuse.sykorova@ujep.cz
 

Odborní techničtí pracovníci

Ing. Josef Bičánek
Správce učeben CN130, CN131, CN459 a CS222
CN536 +420 475 283 904
josef.bicanek@ujep.cz
Jaroslav Tichý CN543 +420 475 283 911
Bc. Lucie Tesařová
Správce učeben CN130, CN131, CN459 a CS222
CN543 +420 475 283 911
+420 608 524 051
Lucie.Tesarova@ujep.cz
 

Externí pracovníci

Mgr. Pavel Beránek CN321 pavelberanek91@gmail.com
doc. RNDr. František Fiala KL109 frantisek.fiala@ujep.cz
Ing. Zdeňka Suchomelová zdenka.suchomelova@seznam.cz
Ing. Jiří Šretr sretr@datacomsro.cz
Ing. Štěpánka Zimová s.zimova@seznam.cz